MATIĆ I SVILAR NISU POMOGLI: Roma izgubila na startu Lige Evrope

08. 09. 2022. u 21:30

ROMA je u prvoj utakmici Lige Evrope izgubila od Ludogoreca sa 2:1 u Bugarskoj, a od starta su za "vučicu" igrali Nemanja Matić i Mile Svilar.

МАТИЋ И СВИЛАР НИСУ ПОМОГЛИ: Рома изгубила на старту Лиге Европе

Izabranici Žozea Murinja su u Razgrad došli posle ubedljivog poraza od Udinezea (4:0) Očekivala se reakcija tima iz Rima, ali umesto toga usledio je novi neuspeh.

Prvo poluvreme proteklo je u dominaciji gostiju, a najbolju priliku da ih dovede do prednosti propustio je Lorenco Pelegrino čiji udarac je zaustavio Serhio Padt.

Drugi deo meča obeležila su tri gola. Najpre je Kauli u 72. minutu uspeo da savlada srpskog čuvara mreže i dovede Ludogorec do prednosti. Ipak, Roma je do izjednačenja stigla u 86. minutu preko Eldora Šomudorova. Nakon tog pogotka činilo se da pobednika neće bili, ali domaćin je ipak uspeo da trijumfuje.

Samo dva minuta nakon što su primili gol rezrvista Nonato je uspeo da vrati prednost na stranu tima koji sa klupe predvodi Ante Šimundža.

U drugoj utakmici ove grupe Betis je slavio u Helsinkiju protiv HJK-a sa 2:0.

BONUS VIDEO: Koreografija i bakljada "delija" pre meč Crvena zvezda - Monako