HAMRUN POVEO, RIKARDO ODMAH UZVRATIO: Partizan reagovao nakon primljenog gola (VIDEO)

25. 08. 2022. u 20:46

FUDBALERI Partizana gostuju na Malti ekipi Hamruna, a nakon prvog meča u Beogradu imaju prednost koja bi trebalo da im omogući da rasterećenije izađu na revanš.

ХАМРУН ПОВЕО, РИКАРДО ОДМАХ УЗВРАТИО: Партизан реаговао након примљеног гола (ВИДЕО)

Foto arhiva VN

Duel na Malti možete da pratite uživo na sajtu "Novosti.rs".

U 29. minutu utakmice Hamrun je poveo sa 1:0 a strelac je bio Roko Prša koji je iskoristio grešku odbrane crno-belih da smanji zaostatak u ukupnom rezultatu.

Nedugo nakon toga, u 34. minutu, odbijena lopta stigla je do Rikarda koji je zatresao mrežu Hamruna. Rezultat na utakmici je 1:1, a ukupni 2:5 za "parni valjak".

BONUS VIDEO: Novak Đoković i Željko Obradović zajedno gledaju "orlove"