NIŠTA OD IZNENAĐENJA: Radnički bio nadomak pobede, Lučić spasao Čukarički

15. 08. 2022. u 19:41

RADNIČKI i Čukarički odigrali su u Kragujevcu bez pobednika - 1:1 u poslednjoj utakmici 6. kola Mocart Bet Superlige Srbije.

НИШТА ОД ИЗНЕНАЂЕЊА: Раднички био надомак победе, Лучић спасао Чукарички

Bili su "brđani" favoriti na papiru, ali to nisu uspeli da opravdaju na terenu stadiona "Čika Dača", jer su naišli da kvalitetnog protivnika.

Domaći su do prednosti stigli u 21. minutu kada je Dušan Stoiljković savladao Novaka Mićovića i to je ujedno bio jedini pogodak u prvom delu susreta.

U nastavku utakmice izabranici Dušana Kerkeza su bili bolji rival i uspeli su da dođu do izjednačenja preko Vladimira Lučića koji je u 76. minutu postavuo konačan rezultatu utakmice.

Čukarički sada ima 13 bodova i nalazi se na drugom mestu na tabeli, dok su Kragujevčani na 10. mestu na tabeli sa šest bodova.

BONUS VIDEO: ZVEZDIN JUNAK: Mirko Ivanić, posle tri asistencije, dao i gol Voždovcu