U JUNAJTEDU GLEDAJU I NE VERUJU: Henderson doneo pobedu Forestu, njima nije valjao (FOTO / VIDEO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

14. 08. 2022. u 16:53

FUDBALERI Notigem Foresta čekali su dve decenije da se vrate u Premijer ligu, ali su danas protiv Vest Hem junajteda pokazali da ne nameravaju da iz nje izađu ove godine. Šumari su upisali vrednu pobedu 1:0, a heroj je svakako golman Mančester junajteda na pozajmici, Din Henderson.

У ЈУНАЈТЕДУ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Хендерсон донео победу Форесту, њима није ваљао (ФОТО / ВИДЕО)

Kakav meč su odigrali Forest i Vest Hem na "Siti Graundu", iako je domaćin slavio minimalnim rezultatom videli smo dosta uzbuđenja u meču.

Napadao je Vest Hem tokom prvog poluvremena, gosti iz Londona imali su teresku inicijativu, a čak su postigli i gol u 43. minutu.

Mohamed Benrama je ispratio odlično dodavanje i matirao Hendersona. Ipak, radost gostiju nije dugo trajala Robert Džons je pogledao var snimak, golu je prethodio faul.

Kao hladan tuš u drugom minutu nadoknade usledio je gol koji je domaćima doneo pobedu. Taivo Avonji je natrčao na odbitak u petercu i dodatno šokirao "čekićare".

Uspeli su domaći u 54. minutu da uvećaju prednost, a sada je VAR bio na strani gostiju, gol je usledio iz ofsajda.

Nova VAR drama viđena je u 64. minutu Džouns je gledao snimak, penal za četu Davida Mojesa.

Dok se Mančester junajted muči i u dva meča primio je šest pogodaka, juče samo protiv Brentforda četiri, Din Henderson pokazao je zbog čega je klub pogrešio što mu nije dao poverenje.

Deklan Rajs je stao oči u oči sa Hendersonom, a momak koji je na pozajmici iz Junajteda izrastao je u heroja tima. Pročitao je penal i sačuvao mrežu svog tima.

BONUS VIDEO: DIBALA GROZNICA: Spektakularan doček za novog fudbalera Rome