SAMO MU JE BILA POTREBNA ŠANSA! Luka Jović svojim sedmim golom oduševio navijače Fiorentine (VIDEO)

Tanjug

22. 07. 2022. u 19:26

LUKA Jović je na novom početku. I, ide mu prilično dobro.

САМО МУ ЈЕ БИЛА ПОТРЕБНА ШАНСА! Лука Јовић својим седмим голом одушевио навијаче Фиорентине (ВИДЕО)

Jutjub / MLS Videos

Otkako je nedavno napustio FK Real Madrid, od koga ga je otkupila Fiorentina, srpski reprezentativac briljira.

Istina, jesu to pripreme, i jesu rivali nižeg kvaliteta od onog koji će ga čekati kada takmičenje u Seriji A počne, ali...

Čim je stigao u tabor "viole", počeo je da blista, kao što je to i činio u dresu Ajntrahta, iz kog je i prešao svojevremeno u "kraljevski klub" iz Madrida.

Te četiri gola na debiju, te dva na narednom meču, a danas je dobio desetak minuta šanse protiv Trenta i - odmah zatresao mrežu rivala:

Igrao se 80. minut kada je Luka Jović dobio asistenciju s levog krila, a levicom loptu sproveo u gol i postavio konačnih Fiorentina - Trento 4:1.

Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, "grobari" i "delije" zagrmeli kao jedan!