MAESTRALI LEO MESI: Argentina razbila Estoniju, fudbaler PSŽ-a se igrao sa protivnikom

05. 06. 2022. u 22:16

LIONEL Mesi je pokazao zašto je jedan od najboljih fudbalera svih vremena. Argentina je pregazila Estoniju u prijateljskoj utakmici sa 5:0, a fudbaler PSŽ-a je sam doneo trijumf "gaučosima".

МАЕСТРАЛИ ЛЕО МЕСИ: Аргентина разбила Естонију, фудбалер ПСЖ-а се играо са противником

Kada mu se igra i kada to hoće majstor iz Rosarija može da uradi šta god poželi. Estonija je to osetila na svojoj koži, pošto je Mesi bio strelac svih pet golova.

Možda večerašnji rival Argentine nije fudbalska velesila, no nikome nije lako dati pet pogodaka. Jedan od najboljih igrača svih vremena je u tome uspeo i pokazao koliko voli da igra za nacionalnu selekciju.

Mesi se u prvom poluvremenu dva puta upisao u strelce. Uradio je to u 9. i 45. minutu. U nastavku utakmice je još tri puta uspeo da natera Igonena da vadi loptu iz mreže. Redom je pogađao u 47, 71. i 76. minutu.

Ovakve partije bivšeg igrača Barselone i svih izabranika Lionela Skalonije mogu da raduje navijače Argentine pred Svetsko prvenstvo koje će se održati u Kataru od 21. novembra do 18. decembra.

BONUS VIDEO: Razočaravajuće prazne tribine na premijeri Srbije u ligi nacija