RAJKOVIĆA POTERALI MALERI: Opljačkan mu stan, a na utakmici... (VIDEO)

03. 04. 2022. u 18:46

POTERALI su maleri srpskog golmana Predraga Rajkovića, nakon što mu je opljačkan dom, peh je doživeo i na utakmici prvenstva Francuske.

РАЈКОВИЋА ПОТЕРАЛИ МАЛЕРИ: Опљачкан му стан, а на утакмици... (ВИДЕО)

Troja je savladala Rems rezultatom 1:0, a tim za koji brani Predrag Rajković imao je igrača manje celo drugo poluvreme. Ipak, rival je do pobede došao tek u sudijskoj nadoknadi vremena.

Rajković, koji je posle obaveza u nacionalnom timu po povratku u Francusku zatekao šokantan prizor: potpuno opljačkan dom novi šok na utakmici.

Gosti iz Remsa su ostali sa igračem manje u 54. minutu, kada je crveni karton dobio Azor Matusiva.

Rajković je bio nesavladiv sve do trećeg minuta sudijske nadoknade, ali je Reno Ripar uspeo iz blizine da zatrese mrežu i donese sva tri boda domaćinu.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama