NIŠTA MU NE MOGU: "Abramovičev Čelsi" deli lekcije na Ostrvu

13. 03. 2022. u 17:24

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na svom terenu Njukasl sa 1:0, u utakmici 29. kola Premijer lige.Gol za pobedu svog tima postigao je Kaj Haverc u 89. minutu, posle asistencije Žoržinja.

НИШТА МУ НЕ МОГУ: Абрамовичев Челси дели лекције на Острву

Njukasl je tako prekinuo seriju od devet vezanih mečeva bez poraza. Čelsi je treći na tabeli Premijer lige sa 59 bodova, a Njukasl je na 14. mestu sa 31 bodom.

Vest Hem je na svom terenu pobedio Aston Vilu sa 2:1. Golove za domaći tim su postigli Andrej Jarmolenko u 70. i Pablo Fornals u 82. minutu, dok je jedini gol za goste upisao Džejkob Remzi u 90. minutu.

Vest Hem zauzima peto mesto sa 48 bodova, dok je tim iz Birmingema na devetom mestu sa 36 bodova. Votford je na gostovanju savladao Sautempton sa 2:1. Oba gola za goste postigao je Huan Kučo Ernandes u 14. i 34. minutu, a strelac za domaći tim je bio Mohamed Eljanusi u 45. minutu.

Sautempton je na 10. mestu sa 35 bodova, dok je Votford u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 22 boda. Vulverhempton je u Liverpulu pobedio Everton sa 1:0. Strelac za pobedu gostiju bio je Konor Koudi u 49. minutu, a Everton je u 78. minutu ostao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Džondžo Keni. Vulverhempton je na sedmom mestu sa 46 bodova, a Everton je 17. sa 22 boda.

Lids je na domaćem terenu pobedio Norič sa 2:1. Rodrigo je doveo u vođstvo Lids u 14. minutu, a izjednačio je Keni Maklejn u prvom minutu nadoknade drugog dela.

Pobedu Lidsu doneo je Džon Gelhard tri minuta kasnije. Lids se nalazi na 16. mestu sa 26 bodova, dok je Norič na poslednjem 20. mestu sa 17 bodova.