PROLETER SLAVIO U KRAGUJEVCU: Lalatović pao na premijeri

12. 02. 2022. u 20:05

PRVA utakmica na klupi Radničkog iz Kragujevca i prvi poraz Nenada Lalatovića.

ПРОЛЕТЕР СЛАВИО У КРАГУЈЕВЦУ: Лалатовић пао на премијери

Prolećna premijera na stadionu "Čika Dača" završena je pobedom Proletera (1:0), pa je tako bar posle prvih 90 minuta u redovima Kragujevčana splasnula velika euforija izazvana dolaskom trenera, koji je očigledno iznad nivoa tima kojim raspolaže.

Mučili su se domaći da slome otpor Novosađana, u dobrom delu utakmice imali jalovu inicijativu, ali je golman Nikola Perić sjajno otklanjao svaku opasnost pred svojim golom. Gosti su sa druge strane uglavnom pretili šutevima sa distance, a u 73. minutu su dočekali priliku da odnesu ceo plen.

Posle akcije po levoj strani usledio je centaršut koji je dočekao Ognjen Mitrović i udarcem levom nogom postigao jedini gol na utakmici. Kragujevčani su posle prvog prolećnog poraza ostali zakucani za dno superligaške tabele.

BONUS VIDEO: Ovo je prvo od 16 finala