SPAJDERMEN MILINKOVIĆ SAVIĆ: Fantastičan gol srpskog reprezentativca u ludoj utakmici na Olimpiku (VIDEO)

02. 12. 2021. u 22:18

FUDBALERI Lacija i Udinezea odigrali su ludu utakmicu na olimpiku u okviru 15. kola Serije A.

СПАЈДЕРМЕН МИЛИНКОВИЋ САВИЋ: Фантастичан гол српског репрезентативца у лудој утакмици на Олимпику (ВИДЕО)

Foto AP

Gosti su vodili sa 2:0 i 3:1, domaćini uspeli da preokrenu na 4:3, ali je na kraju ipak plen podeljen jer je Arslan izjednačio u devetom minutu nadoknade.

Treći gol za nebesko-plave postigao je srpski internacionalac Sergej Milinković Savić u 56. minutu, a taj pogodak sigurno će ući u uži izbor za nagradu "Puškaš"

Obe ekipe su utakmicu završile nekompletne, pošto su zbog dva žuta kartona isključeni Patrik i molina, a direktan crveni dobio je Volas u 11. minutu nadoknade.