KLASA JE VEČNA: Bufon i u petoj deceniji dominira među stativama (VIDEO)

29. 10. 2021. u 12:04

ŽIVA legenda italijanskog i svetskog fudbala Đanluiđi Bufon uveliko gazi petu deceniju, ali to mu ne smeta da brani kao u najboljim danima.

КЛАСА ЈЕ ВЕЧНА: Буфон и у петој деценији доминира међу стативама (ВИДЕО)

Điđi je bio glavni akter meča između Citadele i Parme, odbranivši penal kojim je spasao Parmu.

Igrao se 12. minut, rezultat je bio 0:0, a domaćin je dobio priliku da šutira sa bele tačke. Antonući je savim dobro šutirao u sam ugao, ali je Bufon uspeo da obrani njegov udarac.

U nastavku igre Parma je u 23. minutu povela preko Vaskeza, a onda u 59. minutu duplirala prednost i sa 2:0 odnela pobedu.

„Mlekadžije” su posle deset odigranih kola na 13. mestu i biće im veoma teško da se vrate u Seriju A.