"NIKADA SE OVAKO NISAM OSEĆAO": Šokiran sam, radi se o kolektivnom crnilu

28. 10. 2021. u 14:45

FUDBALER Bajerna iz Minhena Tomas Miler rekao je danas da se izvinjava navijačima posle eliminacije njegovog tima u šesnaestini finala nemačkog Kupa od Borusije Menhengladbah (5:0).

НИКАДА СЕ ОВАКО НИСАМ ОСЕЋАО: Шокиран сам, ради се о колективном црнилу

- Moramo da se izvinimo. Bili smo podređeni u svakom trenutku prvog poluvremena. Ne znam da li sam ovo ikada ranije doživeo u dresu Bajerna - rekao je 32-godišnji napadač za nemački javni servis (ARD).

Za aktuelne nemačke prvake jučerašnji poraz u Menhengladbahu je najveći u istoriji Kup takmičenja, a došao je u trenutku kada je ekipa prvoplasirana u domaćem prvenstvu i Grupi E Lige šampiona.

Ekipa Menhengladbaha je na poluvremenu vodila sa 3:0, a u drugom delu dva gola za još ubedljiviju pobedu postigao je Bril Embolo.

- Šokiran sam, radi se o kolektivnom crnilu - rekao je sportski direktor kluba Hasan Salihamidžić.

Minhenski klub u tom meču nije vodio prvi trener Julijan Nagelsman, koji je pozitivan na korona virus.

Bajern nakon ispadanja iz Kupa u nemačkom prvenstvu gostuje ekipi Union Berlina, a taj meč na programu je u subotu.