SRBIN JE ČUDO: Dušan Vlahović dao gol za TV špice, i to u inat navijačima zbog kojih je odbio da izvede penal (VIDEO)

24. 10. 2021. u 16:37

DUŠAN Vlahović je majstorijom ućutkao sve kritičare u Firenci.

СРБИН ЈЕ ЧУДО: Душан Влаховић дао гол за ТВ шпице, и то у инат навијачима због којих је одбио да изведе пенал (ВИДЕО)

Podsetimo, nakon što je uprava Fiorentine izašla u javnost sa informacijom da srpski golgeter neće sada da produži ugovor, koji traje do leta 2022. pa to odbijanje i nije strašno samo po sebi, navijači su se okrenuli protiv njega.

Zviždali su mu na nedeljnom meču 9. kola Serije A sa Kaljarijem a onda je on odbio da izvede jednaesterac

Izveo je nešto drugo. Najlepši slobodnjak u svojoj karijeri.

Naime, Dušan Vlahović je u 49. minutu namestio loptu na nešto više od 25 metra od gola gostiju, koji su već bili uzdrmani jer su gubili sa dva razlike, a onda je fantastičnim slobodnim udarcem uvećao prednost "viole" na 3:0.

Time je postavio konačan rezultat utakmice, u kojoj ga je trener Vićenco Italijano ostavio na terenu od prvog do 90. minuta.

Podsetimo, Dušan Vlahović je u nedavnom intervjuu za "Novosti" istakao da živi svoj fudbalski san  a on bi, i pored neprijatnosti koje trenutno doživljava u Firenci, mogao da se još "uveća" - jer Srbin možda pređe u najbogatiji klub sveta. Ovakve majstorije samo povećavaju tu mogućnost.