NEKA SE SPREMI SOČI: Partizan demolirao Voždovac u Humskoj!

A. Ilić

01. 08. 2021. u 22:56 >> 22:58

FUDBALERI Partizana savladali su u trećem kolu Superlige Srbije ekipu Voždovca u gradskom derbiju rezultatom 4:0.

НЕКА СЕ СПРЕМИ СОЧИ: Партизан демолирао Вождовац у Хумској!

Partizan je tokom celog meča igrao dobro, kontrolisali su igru i loptu tokom većeg dela meča. Nisu dozvolili rivalu da ih ozbiljnije ugrozi, a na taj način napravili su crno-beli lepu uvertiru pred prvi meč trećeg kola Lige konferencija u kome putuju ekipi Sočija.

Već u 11. minutu imao je Partizan vođstvo. Večeras je inspirisan za igru bio Bibras Natho, a to se videlo. Izraelac je proigrao Rikarda, on je strpljivo sačekao prostor i savladao Prekovića. VAR snimak pokazao je da nije bio u ofsajdu.

Već u 22. minutu nakon lepe timske akcije Aleksandar Šćekić uvećava prednost crno-belih. Devet minuta kasnije prelepu priliku imao je Partizan. Bibras Natho je bez gledanja proigrao Nemanju Jovića, a mladi fudbaler promašio je gol.

Nastavilo se u drugom poluvremenu istim tempom, a Partizan još jednom realizuje priliku. Holender je iskoristio fantastično proigravanje Rikarda za 3:0.

Na 4:0 u 70. minutu postavio je Danilo Pantić evrogolom iz prekida. Poslao je predivnu loptu u desnu stranu Prekovićevog gola, a čuvar mreže Voždovca nije se ni pomerio.

PARTIZAN - VOŽDOVAC 4:0 (2:0)
(Rikardo 11', Šćekić 22', Holender 53', Pantić 70')

Sudija: Milan Mitić

PARTIZAN (4-2-3-1): Stevanović – Živković, Ostojić, Vujačić, Urošević – Zdjelar (Smiljanić od 62'), Šćekić – Holender (Lutovac od 61'), Natho (Pantić od 46'), Jović (Pavlović od 46')– Rikardo (Milovanović od 62').

VOŽDOVAC (4-2-3-1): Preković – Lasickas, Mijailović, Milović (Cvetković od 76'), Hajdin (Ivezić od 62')– Purtić, Milojević – Bogdanović, Milosavljević, Pantović (Perošević od 62') – Vujnović (Stojčev od 76').

DRUGO POLUVREME

90+2. MINUT - Lutovac je u zaustavnom vremenu postigao gol, Mitić pokazuje da je bio ofsajd.

90. MINUT - Tri minuta produženo je drugo poluvreme.

83. MINUT - Lazar Pavlović je proigrao Milovanovića, mladi napadač našao se u ofsajdu.

75. MINUT - NIkola Vujinović je nakon kombinacije igrača Voždovca oprobao udarac, nije bilo poteškoća zza Stevanovića.

70. MINUT - GOL PARTIZAN! Imao je Partizan izglednu priliku iz prekida sa oko 25  metara, postigao je prelep pogodak Danilo Pantić. Preković se nije ni pomerio!

58. MINUT - Nastavlja se inicijativa Partizana. Zdjelar je imao novu priliku, nije ozbiljnije ugrozio gol Voždovca.

53. MINUT - GOL PARTIZAN! Rikardo je odlično proigrao Holendera u petercu gostiju, imao je lak zadatak za zatrese mrežu Voždovca. Tako je napadač Partizana nakon gola upisao i asistenciju.

49. MINUT - Pantić je oduzeo loptu protivničkom timu, raspalio je po lopti, a ona odlazi visoko iznad gola.

46. MINUT - Nastavljena je utakmica u Humskoj.

PRVO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Partizan je bio odličan u prvom poluvremenu. Kontrolisali su izabranici Aleksandra Stanojevića igru i nizali brojne šanse. Rezultat je mogao da bude i ubedljiviji nakon 45. minuta. Podsetimo samo na dve dobre prilike Nemanje Jovića.

45+2. MINUT - Lasickas je proitrao Nikolu Vojinovića, a on šutira pravo u golmana Stevanovića.

45. MINUT - Tri minuta produžio je Mitić prvo poluvreme.

41. MINUT - Budi se Partizan, još jednom Bibras Natho. Oduzeo je loptu Lasickasu, poslao do Jovića, a mladi napadač ponovo pored gola šutira.

40. MINUT - Nakon silovitog početka znatno je spao ritam igre.

31. MINUT - VELIKA ŠANSA ZA PARTIZAN! Bibras Natho još jednom pokazuje da je majstor fudbala. Bez gledanja je proigrao mladog Jovića, a on šutira kraj gola.

24. MINUT - Ni nakon postignutog drugog gola Partizan ne prestaje sa pritiskom. Lopta u nogama domaćih, Voždovac primoran da se zatvori u šesnaesterac.

22. MINUT - GOL PARTIZAN - Nakon sjajne timske akcije Aleksandar Šćekić uvećava prednost Partizana

16. MINUT - Pantović je izašao pred golmana Partizana Stevanovića, ali nije uspeo da ga ugrozi.

11. MINUT - GOL PARTIZAN  Natho je odlično proigrao Rikarda, on strpljivo sačekao i plasirao loptu u mrežu. Milan Mitić pokazuje da je u pitanju bio ofsajd. VAR je pregledao snimak i potvrdio gol.

9. MINUT  - Rikardo je pokušao da napadne po levoj strani. Udvajaju ga gosti, a loptu na kraju odnosi Laciskas.

4. MINUT - U uvodnim minutima crno-beli imaju više lopte u posedu, ali se sve završava ispred šesnaesterca rivala.

1. MINUT - Meč u Humskoj je počeo.

Navijači su razvili transparent i uz pesmu zahvalili doskorašnjem golmanu Vladimiru Stojkoviću na svemu što je učinio za klub.