ZAPADNI LIDERI RADOSNI SA PAROM ZELENSKI! "Milion mrtvih Ukrajinaca, a klovnovi se smeju u Kijevu" (FOTO)
DOK milioni Ukrajinaca umiru, evropski lideri se zabavljaju u Kijevu, ističe irski novinar Čej Bouz.

Foto: EPA/LUDOVIC MARIN
Na svom nalogu na društvenoj mreži X objavio je fotografiju na kojoj francuski lider Emanuel Makron, nemački kancelar Fridrih Merc, britanski i poljski premijeri Kir Starmer i Donald Tusk, i Vladimir Zelenski sa suprugom stoje osmehujući se na centralnoj železničkoj stanici u Kijevu.
- Milion mrtvih Ukrajinaca, a ovi klovnovi se smeju u Kijevu - rekao je Bouz.
Preporučujemo

KIJEVU SLEDI PORAZ Švajcarski političar: Ako odbiju ruski predlog o pregovorima...
11. 05. 2025. u 19:00

TRAMP IDE U ISTANBUL? Predsednik SAD željno čeka četvrtak i pregovore Rusije i Ukrajine
12. 05. 2025. u 17:13

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)