ZAISTA NEVEROVATAN SLUČAJ: Ukrajinski mačor preživeo polučasovno „pranje“ u veš mašini (VIDEO)
27. 01. 2022. u 18:56
IZREKA kaže da mačke imaju devet života. U gradu Dnjepar u Ukrajini jedan mačor je pola sata proveo u aktiviranoj mašini za pranje veša i – preživeo.

Foto: Printscreen/Facebook/Veterinarnaя klinika "Na Rabočeй"
Prema rečima osoblja veterinarske klinike u koju je dovezen nakon incidenta, mačak je ostao u mašini za veš oko 30 minuta pre nego što su vlasnici čuli njegove „krike“.
Prema rečima lekara, životinja je imala nisku temperaturu tokom pregleda i otežano je disala, oči su joj bile zatvorene zbog praška, a iz usta je jako mirisalo na deterdžent.
Broša je primio terapiju i pušten je kući kada su mu analize bile dobre. On se oseća dobro, aktivan je i ima apetit, dodaju stručnjaci.
- Ne srećemo se prvi put sa ovakvim slučajem, ali je Broša imao sreće. Ne kaže se slučajno da mačke imaju devet života - dodali su veterinari.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO:
ASTRONAUTI IZGORELI U APOLU 1: Katastrofa koja je potresla Ameriku i svet
Preporučujemo

RAZBIJEN MIT O NEGATIVNOM UTICAJU KAFE: Svi benefiti konzumacije popularnog napitka
26. 01. 2022. u 22:48
Komentari (0)