TROJICA ISKLJUČENA IZ SAOBRAĆAJA: Negotinac odbio da se alkotestira, Borani vozili pijani
09. 05. 2022. u 13:55
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Negotinu i Boru tokom vikenda isključili su iz saobraćaja trojicu vozača.

Foto: D. Milovanović
Pripadnici Saobraćajne policije sankcionisali su ovog vikenda iz saobraćaja Negotinca starog 39 godina za kojeg su posumnjali da je vozio svoju "hondu" pod dejstvom alkohola. On je isključen iz saobraćaja nakon što je odbio da se alkotestira.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, tokom vikenda, isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola. Najpre su zaustavili tridesetpetogodišnjeg vozača „pežoa“ za koga je utvrđeno da je imao 2,01 promil alkohola u organizmu, a potom i četrdesettrogodišnjeg vozača „golfa“ koji je vozio sa 1,33 promila alkohola.
Vozačima je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.

RUSI UPOZORAVAJU: Zapad hoće rušenje Vučića!
AMBASADOR Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko ocenio je danas da je poklapanje eskalacije situacije na Kosovu i Metohiji sa protestima u Beogradu „očigledan pritisak“ na srpsko rukovodstvo i da je „cilj Zapada promena politike Srbije“.
03. 06. 2023. u 15:03

OVO JE MUŠKARAC KOJI JE PRETUKAO BEBU I SUPRUGU: Strašno nasilje na Zvezdari, šestomesečno dete ima hematome na glavi
DVADESETŠESTOGODIŠNjA žena je jutros oko osam časova dovela bebu staru šest meseci sa vidljivim povredama u bolnicu u Tiršovoj.
02. 06. 2023. u 18:59

"DRHTALA SAM ZBOG MOKE SLAVNIĆA" Dragana se prisetila neugodne situacije: "Rekao je, ništa ne brini"
VODITELjKA Dragana Katić otkrila je da je svoj prvi intervju u karijeri radila sa bivšim košarkašem Mokom Slavnićem.
04. 06. 2023. u 16:16
Komentari (0)