ZAVRŠENO EKIPNO PRVENSTVO OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠAHU: Na republičkom takmičanju prvo messto osvojila je "OŠ Janko Veselinović" (FOTO)

Na republičkom takmičenju ekipnog prvenstva osnovnih i srednjih škola prvo mesto osvojila je OŠ "Janko Veselinović" iz Beograda. Drugo mesto pripalo je učenicima OŠ "Kosta Trifković" iz Novog Sada, a treće ekipi OŠ "Petar Petrović Njegoš" iz Zrenjanina.

ЗАВРШЕНО ЕКИПНО ПРВЕНСТВО ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА У ШАХУ: На републичком такмичању прво мессто освојила је ОШ Јанко Веселиновић (ФОТО)

Foto: Novosti

Kod srednjih škola trijumfovala je Požarevačka gimnazija, drugoplasirana je ekipa Pete beogradske gimnazije, i Peta beogradska gimnazija 2 koja je osvojila treće mesto.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČUDO NA MUNDIJALU! Španiji nije pomogao ni Lamin Jamal, kiks protiv Zelenortskih Ostrva!