Одговор Црте на текст "Лажни ветерани и ЦРТА буше гуме мештанима Неготина"
24седам
„Црта демантује неистините наводе којима се ова организација и њени посматрачи доводе у везу са уништавањем имовине и ’терорисањем’ мештана у Неготину или околини. Црта, нити њени посматрачи, нису повезани са било којим видом застрашивања, плашења или вршења притисака на бираче.
Супротно изнетим наводима, посматрачи Црте спроводе искључиво професионално посматрање изборног процеса, засновано на међународним стандардима, а током изборног дана 30.11.2025. године у Неготину били су мета претњи, говора мржње и вређања на личној основи.“
Препоручујемо
ВУЧИЋ СУТРА СА КОМАНДАНТОМ НАТО СНАГА: Састанак и са министром одбране Азербејџана
09. 06. 2026. у 18:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)