"ИСПАДА ДА СУ ПИЦУЛИНИ БЛОКАДЕРИ 20 ПУТА ВАЖНИЈИ У ЕП" Брнабић: Они који имају поверење грађана Србије добили само 13 минута

В.Н.

23. 01. 2026. у 17:09

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић осврнула се у свом обраћању на Тонина Пицулу и блокадере.

ИСПАДА ДА СУ ПИЦУЛИНИ БЛОКАДЕРИ 20 ПУТА ВАЖНИЈИ У ЕП Брнабић: Они који имају поверење грађана Србије добили само 13 минута

Foto: Tanjug

- Дакле када погледате у глобалу, они који имају поверење грађана су од ЕП који су дошли у мисију добили 13 минута, да кажу свој став, да изнесу неке чињенице, а блокадери су добили све остало време. То значи да је у очима ових ЕП који предводи Тонино Пицула да су блокадери отприлике 20 пута важнији од оних који имају поверење грађана Републике Србије и то потврђује речи господина Пребелича који сасвим јасно рекао: " Нисмо ми овде да истражујемо чињенице, ми те чињенице које нама одговарају, које се уклапају у нашу стварност и нашу визију Србије, ми њих већ имамо и не занимају нас. Показали су, имали су 13 минута да чујемо њихову страну. Ми смо овде да подржимо блокадере.". Дакле ово је била апсолутно политичка мисија. - поручила је Брнабић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)