МИРЈАНА КАРАНОВИЋ НА ЗАДАТКУ: Блокадерка се нада паду Вучића како би Срби признали да су геноцидни (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРКА Мирјана Карановић се нада паду Александра Вучића, како би Срби признали да су геноцидни.
Фото: Принтскрин
- Промене ће се свакако десити. И ово за шта се људи у Србији боре јесте борба за једу нову могућност - изјавила је Карановић.
А ево шта је та "могућност" за Мирјану Карановић. Говорећи о представи у којој глуми "Њих више нема", рекла је:
- То је једна важна тема, прича о мајки Сребренице, која је изгубила целу породицу у геноциду. Ми када смо правили представу, нисмо је правили из неког идеолошког угла, већ из неког људског. Зато што мислим да је битно, пре свега за публику у Београду - рекла је Карановић.
Поставља се питање - је ли "могућност" за публику у Београду да, са променом власти, признају да су геноцидни?!
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (10)