ПОВРЕЂЕНО 11 ПОЛИЦАЈАЦА У НОВОМ САДУ ИСПРЕД ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је да је у нападу блокадера повређено 11 полицајаца, а ухапшено је више лица за напад.
Фото: Принтскрин
- Поређено је 11 полицајаца. Они су како пиротехничким средствима, као и другим стварима нападнути у Новом Саду испред Филозофског факултета - рекао је Вучић.
Како каже, нападнути су из чиста мира.
- Само су мирно стајали испред Филозофског факултета у Новом Саду.
Каже да ће бити очувани сигурност и стабилност.
- До сада је ухапшено више лица, биће и више десетина лица лишено слободе. Они су, како пиротехничким средствима, тако и на друге начине нападали полицију из чиста мира - истиче он.
Пита тужиоце докле ће да се праве наивни да не виде шта раде поједине медијске платформе које позивају директно на линч и обрачун са државним органима.
Грађанима Србије је поручио да, шта год радили, "кукавице и бедници никад неће победити Србију и њене органе".
ПРЕМИНУО СЛАВНИ ГЛУМАЦ: Вест потврдила државна агенција, био је миљеник многих генерација
ГЛУМАЦ Хомајун Ершади преминуо је у 78. години након борбе са раком.
12. 11. 2025. у 16:25
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)