''МОРАЋУ СА ПУТИНОМ ДА РАЗГОВАРАМ ОКО ДВЕ СТВАРИ'': Вучић о санкцијама НИС-у и гасном аранжману
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић на седници Владе Србије рекао је да ће разговарати са председником Руске Федерације поводом санкција НИС-у и око гасног аранжмана.
Фото: Танјуг/Kremlin Pool Photo via AP
- Мораћу са Путином да разговарам и око санкција НИС-у, и око гасног аранжмана. Да ли ћу са њим разговарати телефоном или некако другачије, то ћемо још да видимо. Али свакако морам да разговарам са њим.
Препоручујемо
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)
ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.
05. 03. 2026. у 13:12
РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?
ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.
05. 03. 2026. у 12:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (61)