СУПЕРЛИГА: Младост коначно славила после девет кола, Чукарички славио против Спартака

18. 09. 2021. у 18:09

МЛАДОСТ из Лучана је коначно славила, а за то је било потребно да се одиграју девет кола Суперлиге.

Пулени Ивана Стефановића били су бољи од Пролетера у Новом Саду (3:2), а велики део посла урађен је у првом полувремену. Постигли су тада Лучанци сва три поготка.

Први је био дело Јовановића, већ у деветом минуту, да би Пролетер у 14. поравнао резултат, ипак Обрадовић је у 29. минуту још једном вратио предност гостима, а пред крај полувремена гости долазе до трећег поготка, потом је Вуксановић након два минута игре у другом полувремену смањио на 3:2, чиме је постављен и коначан резултат.

Чукарички је на Бановом брду био бољи од Спартака из Суботице 2:1. Домаћи су повели голом Ђорђа Јовановића у 15. минуту. До краја полувремена скор је поравнао Тодороски. Меч је решен у 63. минуту када је три бода Чукаричком донео Иванчевић аутоголом у 63. минуту.

Чукарички је пети на табели са 14 бодова, а Спартак са два бода мање заузима седмо место. Пролетер је претпоследњи 15. са пет, док Младост из Лучана има четири бода на последњем месту.

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44