ЧИЛЕАНАЦ ЈЕ ДОБРО ИГРАО У ПРВОЈ ПОЛОВИНИ ГОДИНЕ: Словак је постизао добре резултате на челинџерима!

М.М.

20. 09. 2024. у 07:20

ОКРШАЈ Ђарија и Клајна гледаћемо у другом колу Ченгдуа.

ЧИЛЕАНАЦ ЈЕ ДОБРО ИГРАО У ПРВОЈ ПОЛОВИНИ ГОДИНЕ: Словак је постизао добре резултате на челинџерима!

FOTO: EPA

Чилеанац је изузетно висок, има снажан сервис и разорне ударце, али некако се најбоље сналази на спорим подлогама.

У последње време је у јако лошој форми, везао је седам пораза и потребан му је тријумф како би вратио самопоуздање.

Последњи пут гледали смо га на Ју-Ес опену и тада је у оквиру првог кола бољи од њега био Кристофер О'Конел.

Тренутно заузима 28. позицију на АТП листи, а фантастичан тенис демонстрирао је у првој половини године када је играо и два финала, у Буенос Ајресу и Риму.

Са друге стране, Словак је добро играо на неким челинџерима, али ништа више од тога.

НАШ ТИП: Ђари - Клајн 1 (квота 1,70)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И ХРВАТ ДОЛИЈАО: Скандал! Шесторица тенисера и тренер ухваћени у намештаљкама - уништавали и доказе, суспензије и до 2045!

И ХРВАТ ДОЛИЈАО: Скандал! Шесторица тенисера и тренер ухваћени у намештаљкама - уништавали и доказе, суспензије и до 2045!

Међународна агенција за интегритет тениса (ИТИА) суспендовала је шест тенисера и једног тренера због кршења антикорупцијских правила тениса. Уз то, коригована је и казна за једног Хрвата који ће сада "само" шест и по година морати да буде ван свих тениских дешавања.

19. 05. 2026. у 16:42

НИЈЕ ТАЧНО! Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!

"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!

Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.

19. 05. 2026. у 14:50

Коментари (0)

ЗА 10 ДАНА ВИШЕ ОД 800 БЕСПЛАТНИХ ПРЕГЛЕДА: Караван „Твоја штитна, твој штит“ наставља свој пут по Србији