ВАНРЕДНО СТАЊЕ У АТИНИ: Трећи окршај Срба за недељу дана

Н.П.

26. 01. 2023. у 10:30

ФУДБАЛЕРИ Панатинаикоса дочекују Паок у реванш мечу четвртфинала грчког Купа

Фото архива ВН

"Зелени" су пре осам дана у првом мечу четвртфинала Купа Грчке добили приличан шамар од ПАОК-а који је у Солуну победио са 2:0. Не само што су "црно-бели" победили, већ је тим са "Тумбе" у којем игра Андрија Живковић у потпуности надиграо екипу коју тренира Иван Јовановић.

Такође Атињани су изгубили од Паока и у првенству протеклог викенда на свом терену 2:0. Све је почело бизарним аутоголом домаће екипе, а стрелац другог поготка био је репрезентативац Србије Андрија Живковић. Бивши фудбалер Партизана погодио је убрзо по почетку другог полувремена за 2:0, што му је био трећи гол ове сезоне, а има и исто толико асистенција. Коначан резултат поставио је Константелиас у 52. минуту.

У вечерашњем трећем окршају између два клуба за само недељу дана Атињани немају избора. Фудбалери Панатинаикоса морају да нападну "црно-беле" уколико желе да надокнаде два гола минуса из првог меча.

НАШ ПРЕДЛОГ: Д 1-3 (квота 1,40)

(И) ЦЕО ДЕНВЕР У ШОКУ: НБА лига изрекла доживотну суспензију кошаркашу

Никола Јокић и саиграчи сигурно ће наредне сате провести питајући се - како ли ће најновија одлука челника НБА утицати на њиховог клупског колегу, Мајкла Портера Јуниора, чији је рођени брат, такође кошаркаш, доживотно избачен из лиге.

17. 04. 2024. у 19:03

РУСИЈА ХИТНО ОДРЕАГОВАЛА: Најновија ситуација везана за Олимпијске игре Париз 2024 изазвала реакцију Кремља

РУСИЈА ХИТНО ОДРЕАГОВАЛА: Најновија ситуација везана за Олимпијске игре "Париз 2024" изазвала реакцију Кремља

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести везане за Олимпијске игре "Париз 2024" нису уопште наивне, па је и руска држава реаговала.

17. 04. 2024. у 20:06