ПРЕДЛОГ СА ДАЛЕКОГ ИСТОКА: Безопасни "тигрови" лак плен за домаћина

05. 12. 2022. у 08:34

ФУДБАЛЕРИ Гвангжуа гостују Тиањину у оквиру 29. кола кинеске Супер лиге.

ПРЕДЛОГ СА ДАЛЕКОГ ИСТОКА: Безопасни тигрови лак плен за домаћина

Профимедиа

Домаћин је у фантастичној форми, победио је у свакој од претходних пет утакмица у првенству уз одличну гол-разлику 12:3. Фудбалери Тиањина су после сјајних партија успели да се попну на осмо место на табели са 44 освојена бода.

Екипа Гвангжуа је у прошлом колу изгубила од Ченгдуа на страни резултатом 2:0. То је популарним "тигровима" укупно 19. пораз након 29 одиграних кола и до краја сезоне ће се грчевито борити за опстанак. Гости тренутно заузимају претпоследњу, 17. позицију у Супер лиги уз свега 15 сакупљених бодова.

<

У минулом међусобном дуелу није било голова. Тиањин је пред својим навијачима фаворит против безопасних "тигрова" и очекујемо да остваре рутински тријумф у данашњем окршају.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,53)

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Погибија украјинског репрезентативца код Бахмута разбеснела звезду спорта, тражи најстрашнију казну за Русе и Белорусе

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и ратних збивања, а како је недавно добио два тужна поглавља, јер су погинула два репрезентативца Украјине, данас се догодио и један спорски излив беса због тога.

02. 02. 2023. у 20:46

ПАЛА ОДЛУКА У УЕФА: Србија игра против Украјине!

УКРАЈИНА и Русија су разлог за многа важна збивања у свету, чак и она која немају директне везе са ратом који се дешава у Украјини, а спорт од тога није изузет. Најновије вести које су донекле везане за тај сукоб - везане су и за Србију.

02. 02. 2023. у 15:49