СРБИЈО, БУДИ ОПРЕЗНА: Шупо Мотинг је у животној форми, Бајерн експресно заборавио на Левандовског

ТИП редакција

08. 11. 2022. у 12:00 >> 12:00

КАМЕРУНАЦ тресе мреже као од шале.

После неколико непријатних резултата Бајерн Минхен се консолидовао, Баварци су додали гас, доминација Бундеслигом је поново успостављена, а добре игре пренеле су се и на Лигу шампиона. Актуелни првак Немачке савладао је минуле суботе Херту са 3:2, а вечерас у оквиру 14. кола првенства на "Алијанц арену" стиже Вердер.

Експлодирао је Ерик Максим Шупо Мотинг "под старе дане". Човек који је био резерва Роберту Левандовском и крао од њега који минут када би Пољак добио вољно, дочекао је својих пет минута да покаже да може Бајерн комотно на њега да се ослони. Два гола постигао је репрезентативац Камеруна против Херте, ВАР га је спречио да прослави хет-трик.

На последњих седам узастопних утакмица Бајерна Шупо је био стрелац. На тим мечевима учествовао је, као реализатор или асистент, на 12 голова Бавараца. Мораће селектор Србије и читава репрезентација да посебно обрате пажњу на искусног голгетера који ће предводити Камерун током Светског првенства. Наиме, "орлови" се састају са афричком селекцијом 28. новембра у мечу 2. кола групе "Г".

Вердер је на "Везеру" победио Шалке, "дојучерашњег" сапутника у Цвајти, резултатом 2:1. Заједно су се вратили у елиту, али ту су им се путеви раздвојили. Док је клуб из Бремена у горњем дому табеле, "рудари" из Гелзенкирхена су закуцани за дно.

Вратио се Милош Вељковић после повреде у стартну поставу Вердера и одбрана је поново постала чвршћа. Другу утакмицу заредом зелено-бели су победили, а иако су примили гол, било је то у 90. минуту, без утицаја на коначан резултат.

Претходни међусобни дуел вечерашњи ривали одиграли су 13. марта 2021. године. Бајерн је у Бремену славио са 3:1. Вердер је последњи пут тријумфовао над Баварцима 2008. године и то у Минхену (5:2).

НАШ ТИП: 1-1 (квота 1,57)

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ГРМЕЛА ЈЕ АРЕНА: Овако су гробари реаговали када су видели да су Тони Кукоч и Дино Рађа дошли на меч Партизан - Олимпијакос (ВИДЕО)

ГРМЕЛА ЈЕ АРЕНА: Овако су "гробари" реаговали када су видели да су Тони Кукоч и Дино Рађа дошли на меч Партизан - Олимпијакос (ВИДЕО)

КК Партизан и Олимпијакос састали су се у 32. колу Евролиге, а на ту утакмицу дошле су и две хрватске легенде, својевремено и асови југословенске репрезентације.

28. 03. 2024. у 20:37 >> 21:05