ГОЛЕАДА НА "ПОЉУДУ": Сплићане очекује лаган посао против фењераша

Н.П.

26. 10. 2022. у 10:43

ТИМ Горице гостује Хајдуку у заосталом мечу 4. кола хрватске Суперспорт лиге.

ГОЛЕАДА НА ПОЉУДУ: Сплићане очекује лаган посао против фењераша

Популарни "били" су прекинули низ од три узастопне победе у шампионату. Хајдук је у прошлом колу одиграо нерешено на "Пољуду" са актуелним шампионом Динамом из Загреба (1:1). Сплићани су повели преко Марка Ливаје у 26. минуту, а коначан резултат меча је поставио Бруно Петковић голом са пенала у 72. минуту сусрета. Домаћин је тренутно другопласирани тим на табели са 27 освојених бодова.

Екипа Горице је у јако лошој форми,  изгубила је сваки од претходна три сусрета у шампионату. Последњи у прошлом колу на  страни од Локомотиве из Загреба (2:1). Пулени Игора Ангеловског тренутно држе фењер на самом дну Суперспорт лиге са свега шест сакупљених бодова након 13 одиграних сусрета.

<

Домаћин је савладао госте на сваком од претходна четири међусобна дуела између два клуба. Хајдук је апсолутни фаворит на "Пољуду" у данашњем окршају против фењераша и предлажемо да кец појачате головима.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&3+ (квота 2,00)

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Погибија украјинског репрезентативца код Бахмута разбеснела звезду спорта, тражи најстрашнију казну за Русе и Белорусе

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и ратних збивања, а како је недавно добио два тужна поглавља, јер су погинула два репрезентативца Украјине, данас се догодио и један спорски излив беса због тога.

02. 02. 2023. у 20:46

ПАЛА ОДЛУКА У УЕФА: Србија игра против Украјине!

УКРАЈИНА и Русија су разлог за многа важна збивања у свету, чак и она која немају директне везе са ратом који се дешава у Украјини, а спорт од тога није изузет. Најновије вести које су донекле везане за тај сукоб - везане су и за Србију.

02. 02. 2023. у 15:49