"ГОРЕЋЕ" ПОЉУД И ЦЕО СПЛИТ! Могу ли "били" до чуда у реваншу?

В.Д.

25. 08. 2022. у 13:07

ВЕЧЕРАС од 21 час у реванш мечу плеј-офа за пласман у Лигу конференција очекује нас меч између Хајдука и Виљареала

ГОРЕЋЕ ПОЉУД И ЦЕО СПЛИТ! Могу ли били до чуда у реваншу?

Феноменалан меч виђен је пре седам дана у Валенсији на стадиону Левантеа где је Виљареал играо као домаћин.

Гости из Сплита су повели већ у другом минуту голом деветнаестогодишњег Стипе Биука који је донео велику радост свом тиму раним голом. Радост није дуго потрајала јер је поравнање стигло већ у 15. минуту када је појачање из Левантеа, искусни Хозе Луис Моралес постигао погодак.

Само четири минута касније уследио је потпуни шок за госте. Баена је након прекршаја извео слободан ударац и центрирао у шеснаестерац гостију где је уместо да избаци лопту далеко од свог гола, љубимац навијача Марко Ливаја затресао своју мрежу ударцем главом.

Након аутогола Хајдук је потпуно потонуо и успео да прими још два гола до полувремена. За 3:1 стрелац је поново био Моралес у 36. минуту, да би у надокнади првог полувремена на асистенцију двоструког стрелца Моралеса сјајни Жерард Морено повисио на 4:1.

У другом полувремену домаћин је наставио да доминира али нису успели да постигну ниједан погодак. Играо се 84. минут када је досуђен пенал за Хајдук. Минут касније са беле тачке био је сигуран Италијан Марко Фосати и тако поставио коначан резултат и улио какву-такву наду свом тиму пред реванш у Сплиту.

Хајдук је у претходној рунди избацио португалску Виторију Гимараеш укупним резултатом 3:2 и тако заказао овај двомеч.

"Пољуд" је против Португалаца био крцат након дужег времена, а верујемо да ће тај случај бити и вечерас. Ливаја, Калинић, Кровиновић и дружина ће уз подршку "торциде" дати све од себе да дођу до чуда против популарне "жуте подморнице", која је један од фаворита за освајање овог такмичења.

Хајдук је након дебакла у великом дербију, када је поражен у Загребу са 4:1, за викенд славио против Локомотиве са 2:1. Тренутно заузимају трећу позицију са девет бодова. Динамо је први са 16, али има и два меча више.

Виљареал је имао сјајну сезону у Европи прошле године када је стигао до полуфинала Лиге шампиона, док су у првенству одиграли нешто слабије. Ове сезоне су сјајно кренули и у домаћем првенству, где су након два одиграна кола лидер са шест бодова и гол-разликом 5:0. У првом колу су савладали Ваљадолид у гостима са 3:0, док су за викенд однели и цео плен из Мадрида у дуелу са Атлетиком кога су поразили са 2:0.

Пулени Унај Емерија су велики фаворити на вечерашњем мечу и верујемо да ће ту улогу и оправдати.

Samo za čitaoce NovostiTip AdmiralBet je spremio specijalni paket dobrodošlice. Klikom na link OVDE ili na bilo koji od banera, registrujte se i uzmite 1000 Freebeta bez DEPOSITA. Uživajte u klađenju bez rizika, neka prvi put bude na nas! Da bi ste dobili Freebet morate verifikovati svoj nalog.

Freebet se dodeljuje najkasnije sutradan do 12h i traje 72h od dodele!
REGISTRUJ SE!

НАШ ТИП: ГГ (квота 1,65)

ТИП ЗА ХРАБРИЈЕ: 2&ГГ (квота 3,15)

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56

ХИТНА РАФИНА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА ШТАМПУ: Рафаел Надал саопштио велику вест

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали, да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Шпанац, међутим, мало више "воли" Роџера Федерера. Ипак, како је Швајцарац отишао у пензију прошле године, остало је да се љубитељи тениса надају новим мегданима Нолета и Надала, а они би могли ускоро да се и догоде.

15. 04. 2024. у 16:46 >> 16:47

КАД АМЕРИКАНЦИ ОДЛЕПЕ ЗА СРБИНОМ: Не, Никола Топић неће бити пети пик на НБА драфту

КАД АМЕРИКАНЦИ "ОДЛЕПЕ" ЗА СРБИНОМ: Не, Никола Топић неће бити пети пик на НБА драфту

НИКОЛА Јокић је већ опчинио НБА лигу, чији је био двоструки најбољи играч, а потом и МВП финала, Богдан Богдановић хара том лигом у актуелној сезони, не марећи што често уопште није био стартер, али америчка кошаркашка јавност већ се спрема за нову српску сензацију. Никола Топић јој је име и њему су се ових дана посветила два велика медија у Сједињеним Америчким Државама. Са правом.

15. 04. 2024. у 16:09