ДИЛЕМА ВИШЕ НЕМА! Њуелс је један од фаворита у борби за титулу

04. 07. 2022. у 13:33

НАКОН тријумфа над Естудијантесом од 2:0 у гостима, црно-црвени дочекују Патронато у последњем мечу 6. кола аргентинске Лиге професионал.

Њуелс олд бојси су феноменално отворили нову сезону. Славни клуб са стадиона "Марсело Бјелса" у протеклих пет кола не зна за пораз. Четири тријумфа и један реми стоје на конту изабраника Хавијера Сангуетија који желе да наставе у истом ритму.

Након тријумфа над Естудијантесом од 2:0 у гостима, црно-црвени дочекују Патронато у последњем мечу 6. кола аргентинске Лиге професионал.

Њуелс је питање победника на "Сиудад де ла Плати" решио у другом полувремену и то за свега 15. минута. Мрежу искусног Маријана Андухара начео је Ромиро Сордо у 57. минуту лепим ударцем са 10-ак метара после центаршута Франциска Гонзалеса. Одличан контранапад из 72. минута крунисао је голом Хуан Гаро, испоставиће се за коначан резултат.

Прошле године је Патронато је био пети најнеефикаснији тим у лиги. Само су Уругвајци Соса Санчез (8) и Хуниорс Аријас (5) постигли више од једног поготка у Лиги професионал. Обојица су отишла из клуба, а на њихово место стигли су Џонатан Ерера из Индепендијентеа и Лукас Бариос из Дефенсе и Хустисије. Чак 16 играча је напустило тим, па Иван Делфино има великих проблема да уигра тим. Ипак, Патронато за сада добро гура, седам бодова и 16. позиција је реалан домет ове екипе.

Габријел Гудино је играч од кога се највише очекује у 2022. Искусни крилни фудбалер је за сада успео да упише само једну асистенцију.

Њуелс је велики фаворит, уколико савлада вечерашњег противника на свом терену, преузеће лидерску позицију на којој је тренутно Химнасија.

У претходна три међусобна дуела црно-црвени су славили на два, реми без голова виђен је у августу 2021. године.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,90)

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ГРМЕЛА ЈЕ АРЕНА: Овако су гробари реаговали када су видели да су Тони Кукоч и Дино Рађа дошли на меч Партизан - Олимпијакос (ВИДЕО)

ГРМЕЛА ЈЕ АРЕНА: Овако су "гробари" реаговали када су видели да су Тони Кукоч и Дино Рађа дошли на меч Партизан - Олимпијакос (ВИДЕО)

КК Партизан и Олимпијакос састали су се у 32. колу Евролиге, а на ту утакмицу дошле су и две хрватске легенде, својевремено и асови југословенске репрезентације.

28. 03. 2024. у 20:37 >> 21:05