ДОНИРАНА СРЕДСТВА МУЗИЧКОЈ ШКОЛИ У АРАНЂЕЛОВЦУ
ФОНДАЦИЈА „За српски народ и државу“ обезбедила је средства за набавку нових музичких инструмената за Основну музичку школу „Петар Илић“ у Аранђеловцу, са циљем унапређења услова за рад ученика и наставника и даљег развоја музичког образовања.
Фото: Фондација За српски народ и државу
„Нови инструменти значајно ће унапредити практични део наставе и омогућити ученицима да своје таленте развијају у квалитетнијим условима. Музичко образовање има важну улогу у одрастању младих, јер подстиче креативност, дисциплину и осећај за уметност.“ рекао је директор школе Бранко Николић.
Директорка Фондације Љубица Бертовић истакла је да је подршка образовним установама и младим талентима један од важних праваца деловања Фондације.
„Желимо да ученици имају што боље услове за рад и развој својих способности. Улагање у образовање и таленат младих људи представља улагање у будућност нашег друштва и зато настојимо да кроз конкретне пројекте подржимо школе и културне установе широм Србије“, поручила је Бертовић.
Подршка Основној музичкој школи „Петар Илић“ представља још један пример посвећености Фондације развоју образовања, културе и младих у Србији, уз уверење да је улагање у децу и њихово образовање улагање у будућност друштва.
Препоручујемо
„СПЕНС У ОБЈЕКТИВУ ФОТОГРАФА“ : Изложба радова Мартина Цандира и Филипа Бакића
13. 04. 2026. у 14:30
ВАСКРШЊА ЧАРОЛИЈА УЧЕНИКА ЕТШ: Млади Параћинци офарбали више од 1.000 јаја (ФОТО)
13. 04. 2026. у 13:56
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)