КАКВЕ РЕЧИ КАРЛОСА АЛКАРАЗА: Шпанац бираним речима о Синеру, али се упркос поразу сетио и Ђоковића

ЈАНИК Синер освојио је мастерс у Монте Карлу и наставио је доминацију на турнирима из серије 1000. О ономе што је постигао Италијан бираним речима је говорио Карлос Алкараз.

КАКВЕ РЕЧИ КАРЛОСА АЛКАРАЗА: Шпанац бираним речима о Синеру, али се упркос поразу сетио и Ђоковића

FOTO: IPA, Independent Photo Agency / Alamy / Profimedia

Управо је Шпанац поражен у данашњем финалу, али морао је да честита великом противнику на свему што ради.

- За одушевљење је оно што постижеш. Само један човек је у Опен ери освојио "Саншајн дабл" и Монте Карло. Ти си други који је то постигао. Невероватно. Тешко је то остварити - рекао је Алкараз.

Тај други тенисер је Новак Ђоковић који је ово постигнуће остварио 2015. године. Србин је кад су Мастерси у питању те године освојио још Рим, Шангај и Париз.

Наставио је момак из Мурсије да хвали Италијана.

- Честитам ти на свему, на раду са својим тимом. Видим овде целу твоју породицу и тим. Стварно сам срећан кад те видим како освајаш титуле пред њима. Честитам теби, твојој породици и тиму - закључио је Шпанац.

Подсетимо, Јаник Синер је захваљујући победи у Монте Карлу избио на прво место АТП листе.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИНАЛЕ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Пета титула за Емерија или историјски првенац Фрајбурга?

ФИНАЛЕ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Пета титула за Емерија или историјски првенац Фрајбурга?

Велико финале Лиге Европе игра се вечерас на "Бешикташ парку" где ће снаге одмерити Астон вила и Фрајбург (21.00). Енглески тим улази у меч као фаворит, али нема сумње да ће немачки аутсајдер учинити све што може да направи највећи успех у историји клуба.

20. 05. 2026. у 06:30

Коментари (0)

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо договорили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије