ЗВЕЗДАШИ ИМАЈУ РАЗЛОГ ЗА ЗАДОВОЉСТВО: Црвено-бели савладали Партизан у дербију

03. 03. 2021. у 20:57

ВАТЕРПОЛИСТИ Црвене звезде победили су Партизан на Бањици са 11:8 у Суперлиги Србије.

Ово је четврта победа црвено-белих против вечитог ривала ове сезоне. Делује да је Звезда сада најлакше дошла до бодова.

После првог полувремена Партизан је губио са 4:2. Већ након трећег периода било је јасно да ће црвено-бели освојити цео плен.

Они су тај део меча добили са 3:0 и са великих пет голова разлике ушли у последњи период.

Изабраници тренера ФИлиповића су у последњој четвртини Партизану дозволили да се разигра, црно-бели су за осам минута постили чак шест погодака и тиме пораз који је био видљив после друге четвртине учинили подношљивим.

Најефикаснији код победника били су Танкосић и Вукићевић са по три гола. У редовима црно-белих Бараћ и Вергара су постигли по два поготка.

Звезда је сада друга на табели са 25 бодова, а Партизан шести са 12.