КАЈАКАШИ НАСТАВЉАЈУ ДА НИЖУ УСПЕХЕ: Још једно злато и сребро за нашу репрезентацију

26. 06. 2022. у 19:18

ЈУНИОРСКИ репрезентативац Србије Страхиња Драгосављевић освојио је данас златну медаљу у дисциплини К1 200 метара на Европском првенству у кајаку и кануу за јуниоре и млађе сениоре у Београду.

Беоинфо

Драгосављевић је трку на стази на Ади Циганлији прешао за 35,602 секунде.

Друго место припало је Немцу Тилману Сомеру, док је трећи био Словенац Матеж Манфред.

Јуниорка Дуња Станојев освојила је сребро у дисциплини К1-200 резултатом 41,740 секунди.

Златну медаљу освојила је Немица Челси Роузекан, а бронзу Река Киско из Мађарске.

То је друга медаља за Дуњу Станојев, која је раније данас освојила злато са Дином Бацељ у двоседу на 500 метара.

БОНУС ВИДЕО: Пешић окупио "орлове" тренинг репрезентације Србије

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре Париз 2024

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. А како најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уопште нису наивне, последња дешавања и досад највеће понижење за спортисте Руске Федерације довели су и до реакције руског председникам Владимира Путина.

18. 03. 2024. у 15:33