КАЈАКАШИ НАСТАВЉАЈУ ДА НИЖУ УСПЕХЕ: Још једно злато и сребро за нашу репрезентацију

26. 06. 2022. у 19:18

ЈУНИОРСКИ репрезентативац Србије Страхиња Драгосављевић освојио је данас златну медаљу у дисциплини К1 200 метара на Европском првенству у кајаку и кануу за јуниоре и млађе сениоре у Београду.

Беоинфо

Драгосављевић је трку на стази на Ади Циганлији прешао за 35,602 секунде.

Друго место припало је Немцу Тилману Сомеру, док је трећи био Словенац Матеж Манфред.

Јуниорка Дуња Станојев освојила је сребро у дисциплини К1-200 резултатом 41,740 секунди.

Златну медаљу освојила је Немица Челси Роузекан, а бронзу Река Киско из Мађарске.

То је друга медаља за Дуњу Станојев, која је раније данас освојила злато са Дином Бацељ у двоседу на 500 метара.

БОНУС ВИДЕО: Пешић окупио "орлове" тренинг репрезентације Србије

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00