КРАЉЕВЧАНКЕ БЕЗ ПРЕМЦА Пионирке ЖРК "Металац" из Краљева шампионке Србије

Г. ЋИРОВИЋ

24. 05. 2022. у 10:59

ПИОНИРКЕ Женског рукометног клуба „Металац“ из Краљева освојиле су титулу шампиона Србије у својој узрасној категорији за девојчице 2008. годиште и млађе.

КРАЉЕВЧАНКЕ БЕЗ ПРЕМЦА Пионирке ЖРК Металац из Краљева шампионке Србије

прив.архива

У конкуренцији 12 екипа на финалном турниру у новој хали спортова крај Ибра Краљевчанке су показале да су тренутно без премца у свом узрасту. Изабранице тренера Александра Несторовића најпре су у групи савладале екипе Београда и Руме, потом су у полуфиналу победиле београдски Јуниор са 19:18 и на крају у финалном мечу ОРК Београд резултатом 15:11 (9:3).

- Целе године смо напорно радили и тренирали за овај дан. Са овим талентованим девојчицама правимо једну лепу причу која би требало да буде успешна наредних година. Сада славимо, а већ наредног дана окрећемо се првенству за девојчице до 12 година у Новом Саду идућег викенда – рекао је тренер Александар Несторовић, не скривајући емоције.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45