БЕЗ ДАХА ЗА ПРЕОКРЕТ: Рукометаши Партизана на старту СЕХА лиге изгубили од Пелистера

С. К.

07. 02. 2022. у 20:50

НИ сјајна подршка са трибина није помогла рукометашима Партизана да славе на старту групе Б СЕХА лиге. Црно-бели су у лепом амбијенту на својој Бањици пружили жесток отпор искуснијем Еурофарм Пелистеру из Битоља - 23:25 (10:13).

Београђани у свом другом мечу, 25. фебруара, дочекују Загреб.

Борили су се пулени Ненада Максића, стизали и минус пет, али у кључним тренуцима нису имали снаге за преокрет против прекаљених играча из Северне Македоније. У првом полувремену Партизан је био равноправан све до 6:6, када је уследио 12-минутни пост у нападу, што је гост искористио да поведе са 11:6.

У наставку, Битољчани су доминирали до 19:15, када су црно-бели заиграли на све или ништа и успели да изједначе на 20:20. На жалост нису могли више од тога, нису успели да материјализују играча више четири минута, јер су гости заиграли одлучније у нападу и стекли недостижних 23:20...

ДВОРАНА на Бањици. Гледалаца: 1.500. Судије: Мандак и Рудински (Словачка). Искључења: Партизан 2, Еурофарм Пелистер 12 минута. Седмерци: Партизан 3 (3), Еурофарм Пелистер 1 (1).

ПАРТИЗАН: Трнавац (6 одбрана), Радовановић 1, Живковић, Писарић 4, Радивојевић, Варга, Стојановић, Ивановић 3 (3), Којадиновић 3, Зечевић 5, Мандић, Мицић, Поповић 2, Максић 5, Петрић, Чоловић (7 одбрана).

ПЕЛИСТЕР: Секељи (9 одбрана), Мараш 7, Ојелски 1, Маџовски, Кукуловски, Мандалинић, Танкоски, Перић 3 (1), Костески 1, Кукоски, Велковски, Божић Павлетић 3, Грађан 5, Обрадовић 1, Табоаде 4, Кизић.

БОНУС ВИДЕО: ЧЕКА НАС ПАКЛЕНИ ФЕБРУАР: Тренер Партизана Станојевић о наставку сезоне

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17