БРУТАЛАН НОКАУТ ЗА 18 СЕКУНДИ: Сви су чекали ММА спектакл, а "звер" од 140 килограма пала и пре него што је почело (ВИДЕО)

25. 10. 2021. у 09:00

ДУГО се чекало на овај ММА спектакл. За крај такмичења су оставили праву посластицу, која је добила само тај епитет пре меча, пошто се завршила и пре него што су гледаоци сели на трибине.

БРУТАЛАН НОКАУТ ЗА 18 СЕКУНДИ: Сви су чекали ММА спектакл, а звер од 140 килограма пала и пре него што је почело (ВИДЕО)

Пољак Маријус Пуџановски нокаутирао је Серињеа Усманеа Дију након само 18 секунди KSW борбе.

Сенегелац који има 148 килограма је врло брзо остао без свести, а онда и на земљи.

Пољак је петоструки шампион „Стронгман“ такмичења, а иако има 186 центиметара и 118 килограма, деловао је ситно поред сенегалског борца.

Борба је трајала тек 18 секунди, борци су се најпре поздравили, а Пољак је већ трећим ударцем завршио меч.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45