КЕНГУРИ, НИСУ ВАМ ДЕЛФИНИ БАРАКУДЕ: Срби понизли Аустралијанце који су у прошлом колу шокирали Хрвате

29. 07. 2021. у 13:46

Ватерполисти Србије савладали су Аустралију резултатом 14:8 (6:0, 4:1, 1:2, 3:5) у оквиру трећег меча групне фазе.

КЕНГУРИ, НИСУ ВАМ ДЕЛФИНИ БАРАКУДЕ:  Срби понизли Аустралијанце који су у прошлом колу шокирали Хрвате

Србија је све решила већ у првој четвртини коју је добила са 6:0, а до половине утакмице је успела да дође до двоцифреног броја голова и огромне предности од 10:1.

Наши ватерполисти су до краја рутински сачивали предност и без великих проблема дошли до лаке победе.

У трећој четвртини су наши момци су спустили паучицу са гаса, па је Аустралија тај период добила са 2:1, и смањила заостатак на осам разлике.

Најефикаснији у редовима наше екипе су били Мандић са четрири и Рашовић са три, док је два гола постигао Андрија Прлаиновић.

Подсећања ради, Аустралија је у прошлом колу савладала Хрватску 11:8.

“Кенгури” су тријумфом против “баракуда” најавили велики домет, али изабраници Дејана Савића су их вратили на фабричка подешавања.

Следећи меч Србија игра у суботу, а ривал је Хрватска.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01