РУСИ НАМ ВРАТИЛИ МИЛО ЗА ДРАГО: Српски баскеташи убедљиво изгубили у полуфиналу - сан о медаљи и даље живи

Новости

28. 07. 2021. у 10:24

СРПСКИ тим је јуче славио - Милица Мандић је узела прво злато, а трећу медаљу укупно за нашу земљу на Олимпијским играма у Токију.

Данас српски спортисти имају прилику да побољшају салдо медаља. Све очи су упрте у баскеташе који су стигли до саме завршнице.

У полуфиналу турнира баскета 3х3, репрезентација Србије је изгубила од Руса које је само дан раније декласирала у групној фази (21:10). Русија је данас славила идентичним резултатом 21:10.

Душан Домовић Булут, Александар Ратков, Михаило Васић и Дејан Мајсторовић су нервозно ушли у меч и Руси су се врло рано одлепили и то вођство су успели да сачувају до самог краја.

То је први пораз Србије на ОИ, али у незгодном тренутку. Са друге стране, Руси су са чак три пораза у регуларном делу турнира стигли у завршницу и играће у финалу.

Иако је циљ био прво место на турниру, сан о олимпијској медаљи за наше баскеташе се није завршио пошто их очекује утакмица за бронзу.

У другом полуфиналу се састају Летонија и Белгија (11.40), а поражени ће играти са Србијом за треће место.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17