ЈОВИЋ ДЕБИТОВАО ЗА МАЈАМИ: Србину пет минута довољно да покаже потенцијал (ВИДЕО)

05. 10. 2022. у 08:10

СРПСКИ кошаркаш Никола Јовић дебитовао је за Мајами хит и за само пет минута на паркету остварио запажен учинак.

Он је у поразу Хита од Минесоте 121:111 постигао пет поена и забележио једну асистенцију.

Најзаслужнији за победу Минесоте био је Ентони Едвардс са 24 поена, док се у екипи са Флориде истакао Бем Адебајо са 22 поена.

Никола Вучевић је остварио дабл-дабл са 15 поена и 11 скокова у победи Њу Орлеанса над Чикагом. Најефикаснији је био Демар Дерозан са 21 поеном, а истакао се и Џавонте Грин са 18 поена.

За поражени тим дебитовао је Горан Драгић са два поена.

За свој нови тим у НБА лиги дебитовао је и Бојан Богдановић који је у поразу Детроит пистонса од Њујорка 117:96 постигао 11 поена и уз то је имао четири скока.

Јусуф Нуркић је постигао 12 поена у поразу Портланда од реновиране Јуте 118:101.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01