ВОЖДОВАЦ У ХУМСКОЈ ИЗГУБИО УТАКМИЦУ, МОЖДА И СУПЕРЛИГАШКИ СТАТУС? Партизан са комбинованим тимом ипак прејак за змајеве

15. 05. 2021. у 15:40 >> 17:55

ФУДБАЛЕРИ Партизана савладали су Вождовац у утакмици 37. кола Супр лиге Србије 3:0.

Голове за вицешампиона Србије постигли су Јовић у 73. и Натхо у 79. минуту док је аутогол забележио Богдановић у 21.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

79. МИНУТ Натхо! Након асистенције, Израелац је уписао и гол. Необичан погодак, Натхо је главом преварио голмана гостију, а она је чудно одскочила и завршила у мрежи.

73. МИНУТ - ГОЛ! Јовић је постигао пети гол у сезони. Асистен је Натхо

66. МИНУТ - Штулић је унео доста свежине и разноврсности у нападу црно-белих.

64. МИНУТ - ПРЕЧКА! Штулић умало да удупла предност црно-белих само три минута након уласка у игру.

61. МИНУТ - Хокејашка измена у Партизану. У игру су уместо Лазара Марковића, Холендера и Павловића ушли Натхо, Штулић и Јовић.

60. МИНУТ - Фудбалери Вождовца као да полако схватају да им је овај меч можда и последња шанса за опстанак па су постали све опаснији у нападу.

52. МИНУТ - Холендер је без потребе упутио пас према Лутовцу када је могао и сам да реши ситуацију и пропала је лепа асистенција Лазара Марковића.

48. МИНУТ - Лоше је Бањак испуцао лопту али играчи вождовца су се и сами спетљали  па ништа од изједначења.

46. МИНУТ - Почело је друго полувреме. Нема измена у Партизану, код Вождовца Лука Цвјетичанин је заменио Алексу Јанковића.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - Милојевић је опасно запретио са дистанце, али нема изједначења јер је Поповић био на месту. Уједно, то је био последњи потз у првом полувремену.

21. МИНУТ - АУТОГОЛ! Партизан води 1:О. Јојић је прошо по левом крилу, убацио лопту према Лазару Марковићу, али пре њега до лопте је стигао дефанзивац змајева Богдановић и погодио мрежу свог тима.

15. МИНУТ - Узбуђења и пред голом Партизана. Корнер после грешке голмана црно-белих Поповића. Хајдин је покушао ефектним ударцем, али непрецизним.

13. МИНУТ - Наставили у се напади Партизана. Јојић прошао по левом крилу, Миловић је уклизао и избио лопту у корнер. Можда и уз малу помоћ неприродно постављене руке, али нема пенала.

11. МИНУТ - Покушао је Лазар Марковић три пута, прво је његов шут изблокиран, из другог пута испречили су се статива и голман Прековић, а трећи покушај главом био је непрецизан.

2. МИНУТ - Лазар Павловић је имао прву прилику на сусрету, али је шутирао непрецизно.

ПАРТИЗАН - ВОЖДОВАЦ 3:0

(Богдановић 21'аг, Јовић 73', Натхо 79')

Стадион: "Партизана"

Гледалаца: Без публике

Главни судија: Милош Ђорђић

Партизан (4-2-3-1): Поповић – Живковић, Бањак, Вујачић, Урошевић – Здјелар, Јојић – Лутовац, Павловић (од 60' Натхо), Л. Марковић (од 60' Штулић) – Холендер (од 60' Јовић). Тренер: Александар Станојевић.

Вождовац (4-2-3-1): Прековић – Ласицкас, Миловић, Богдановић, Хајдин – Пуртић, Милосављевић – Стојчев, Милојевић, Станисављевић – Јанковић. Тренер: Предраг Роган.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17