СРПСКО ВЕЧЕ У БУНДЕСЛИГИ: Костићу асистенција и гол, Јовић поново стрелац! Пораз Леверкузена и Штутгарта

23. 01. 2021. у 17:28

РАПСОДИЈА у тиму Ајнтрахта виђена је на гостовању Арменији Билефелд где је тим из Франкфурта успео да убедљиво слави уз гол Костића и Јовића.

Није успео Билефелд да направи подвиг. Од 25. минута кренула је игра гостију. Андерсон Силва је био стрелац. Два минута касније Јунес је проиграо Филипа Костића након корнера, а Србин је са близу 30 метара послао лопту у мрежу.

Потом је у 33. минуту спустио лопту након одбитка Андерсону Силви за 3:0. Кордова је у 36. минуту успео да смањи заостатак, на полувреме се отишло резултатом 3:1.

Наставила је да се руши игра домаћина као кула од карата. Прво је Нилсон постигао ауто-гол у 51. минуту.

У 66. минуту на терен је ушао Лука Јовић, Добио је Србин добру лопту у 75. минуту у срцу шеснаестерца и тако постигао трећи гол у два меча за Ајнтрахт

Аугзбург је славио против Унион Берлина 2:1. Ниделехнер је у 17. минуту донео предност домаћину. За поравнање резултата побринуо се Ингварстен у 25. минуту, а Нидерлехнер у 47. поставља коначних 2:1. Имао је Ингварстен прилику са беле тачке да поравна у 56. минуту, али је промашио гол.

Бајер Леверкузен је дочекао Волфсбург, а гости су славили "минималцем" 1:0. Једини гол постигао је Баку у 35. минуту.

Фрајбург је дочекао Штутгарт. Повели су гости у 7. минуту дуела. Седам минута касније поравнао је Демировић, а коначних 2:1. поставио је Јеонг Ву-Јонг. Прилику да гостима донесе бод имао је Гонзалес у 45. минуту са пенала, али је био непрецизан.

Прштало је од голова и на дуелу Мајнца и Лајпцига. Славио је домаћин резултатом 3:2, а гости су у два наврата водили. Адамс је "биковима" донео предност у 15. Минуту.

Издједначио је Ниакате у 24. Халсенберг шест минута касније успева да поново Лајпцигу донесе вођство, а другим колом Ниакатеа Мајнц долази до поравнања у 35. минуту. Коначних 3:1 поставио је Бареро у 50. минуту.

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36