ДИЈЕГО НА БОМБОЊЕРИ: Бока освојила прво издање Купа Марадоне (ВИДЕО)

18. 01. 2021. у 10:47

ПРВО издање аргентинског лига купа које је током трајања променило име у част легендарног Дијега Марадоне завршено је тријумфом Ел Пибеовог клуба - Боке јуниорс.

Tanjug/AP

Бока је славила против Банфилда после извођења једанаестераца, иако је до петог минута надокнаде утакмице водила са 1:0.

Зелено-бели су изједначили у 95. минуту, али нису имали среће и спретности са беле тачке па трофеј назван по легенди свењтског и аргентинског фудбала иде у витрине клуба за који је живео.

Боку је у вођство довео Едвин Кардона у 63. минуту а изједначење је донео Лољо.

Сви играчи боке бил ису прецизни са пенала, док је за Банфилд непрецизан био Хорхе Родригез.

Меч је одигран на стадиону бисентенарио у Сан Хуану.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00