ПАРТИЗАНОВА ПЕТА У НИЗУ: ТСЦ демолиран у Сенти

А. Илић

29. 11. 2020. у 16:29 >> 16:21

ФАНТАСТИЧНА игра Партизана у Сенти. Црно-вели су после дуго времена на једном мечу постигли више од гола, а успели су вечерас да постигну чак четири (4:0).

Равноправна и отворена игра у првом полувремену. Успео је Холендер у 24. минуту меча да затресе мрежу свога тима.

Потом је у другом полувремену након уласка Сејдуба Суме уследила Партизанова песма. Сума је након пет секунди на терену на проигравање Холендера затресао мрежу, а потом се мађарски репрезентативац на проигравање Суме уписао у стрелце.

Није то било довољно, нападао је Партизан, а из пете шансе успео је Такумо Асано да постигне гол. Јапанац је вечерас улазио у шансе, а тек у 71. минуту успео је да затресе мрежу.

ТСЦ – ПАРТИЗАН 0:4 (0:2)

(Холендер 23, Сума 61, Холендер 62, Асано 71)

Стадион: у Сенти

Судија: Ненад Минаковић

ТСЦ: Филиповић – Сантрач (од 46. Томановић), Бабић, Антонић, Варга – Петровић (од 78. Поњевић), Тумбасевић (од 70. Бањац) – Милићевић, Зец, Станојев (од 70. Дуроњић) – Лукић (од 78. Достанић)

ПАРТИЗАН: Стојковић – Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Урошевић (од 78. Брежанчић) – Здјелар, Шћекић – Ф. Стевановић (од 60, Јојић), Натхо (од 60. Натхо), Асано (од 72. Штулић) – Холендер (од 72. Чолић)

КРАЈ МЕЧА

85. МИНУТ - Након обиља изненађења мало је успорио ритам.

74. МИНУТ - Опробао се и Никола Чолић, али добро реагује одбрана ТСЦ.

69. МИНУТ - Успео је коначно Асано из шесте прилике да затресе мрежу Филиповића.

65. МИНУТ - Потпуно се распала игра ТСЦ-а у Одбрани. Имали су црно-бели неколико великих прилика, али није било новог гола.

62. МИНУТ - Сума је повукао контру, одлично се реванширао Холендеру за асистенцију, нови гол црно-белих.

61. МИНУТ - Сума је ушао пре пет секунди, а  одмах је на додавање Холандера успео да затресе мрежу!

59. МИНУТ - Поново је Зец претио, шутирао је, а голман гостију одлично реагује.

56. МИНУТ - Лукић је покушао да упосли Зеца, али је бржи био Стојковић.

50. МИНУТ - Лукић креће у контру, побегао је Марковићу, одлично реагује Стојковић.

49. МИНУТ - Натхо у изгледној ситуацији, одбрана добро реагује, потом Шћекић покушава.

47. МИНУТ - Трећа прилика за Асана, поново недостаје завршница. Одлично га је пронашао Шћекић, али је Филиповић без много проблема реаговао.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Партизан је био за нијансу бољи вечерас. Имали цу црно-бели неколико добрих прилика, да је Асано био концентрисанији резултат је могао да буде другачији.

44. МИНУТ - Здјелар је одлично упослио Холендера, а мађарски репрезентативац шутирао је преко гола.

39. МИНУТ  - Поново је шутирао Милиђевић, а његов ударац из срца шеснаестерца након одличне параде укротио је голман Партизана.

33. МИНУТ - Лепа акција ТСЦ-а, Милићевић је на крају шутирао, лак плен за Стојковића.

28. МИНУТ - Поново је Асано имао прилику, био је изблокиран, а потом главом покушава и Вујачић, али није био прецизан.

26. МИНУТ  - Након кикса Антонића Асано је дошао у изгледну прилику, погодио је спољни део мреже!

23. МИНУТ - Одличну лопту у простор добио је Холендер, био је бржи од ривала, те без много проблема успева да затресе мрежу домаћина!

20. МИНУТ  - Близу лопте био је Вујачић, побегао му је Југ Станојев, излетео је Стојковић, а млади гудбалер домаћина у покушају да лобује пребацује гол.

18. МИНУТ - Игор Вујачић добија жути картон након једног неопрезнијег старта.

14. МИНУТ - Период игре између два шеснаестерца, без озбиљнијих прилика на обе стране. Али чини се да је лопта за нијансу више у ногама домаћег тима.

10. МИНУТ - Прошао је Стевановић између двојице чувара, шутирао искоса, али сигуран још једном Ненад Филиповић.

4. МИНУТ - веома висок ритам утакмице на самом почетку.

2. МИНУТ - Партизан од старта опасан. Прво је запретио Холендер, одлично је реаговао Филиповић. Потом на одбитак натрчава Натхо, али је био изблокиран.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17