ТЕШКО ИДЕ БЕЗ РОНАЛДА: Јувентусу само реми

28. 11. 2020. у 20:42 >> 20:49

Fudbaleri Juventusa još jednom su razočarali svoje navijače. Naime, gigant iz Torina odigrao je samo 1:1 (1:1) na gostovanju malenom Beneventu u utakmici 9. kola Serije A.

Гледали смо отворену утакмицу на Ћиро Вигориту, али безидејна игра "Старе даме" у последњој трећини терена још једном је показала да Андреа Пирло, без Кристијана Роналда у тиму, нема идеју како да његови изабраници стигну до гола.

Повео је Јувентус сјајно минијатуром Алвара Морате. Лепо је Шпанац прихватио лопту коју је послао Федерико Кијеза и још једном показао да се налази у одличној форми. Изједначио је Гаетано Летиција у трећем минуту надокнаде у првом полувремену.

Јалови напади "бјанконера" у друом полувремену нису донели ништа што се до сада није знало. Када нема Роналда нема ни голова, а главни кривац за ову безидејну је популрани "Моцарт" - Андреа Пирло. Ово није Јувентус какав желе његови навијачи, какав желе Андреа Ањели и Павел Недвед.

Актуелни шампион Италије се налази на петом месту Серије А са 17 бодова, Беневенто је на позицији дванаест, "Вештице" су освојиле 10 бодова.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17