КРЕНУЛА И ИНЂИЈА: Петица Чукаричког, Јавор голом у надокнади времена славио у Новом Пазару

Бета

15. 08. 2020. у 19:06 >> 23:05

ФУДБАЛЕРИ Инђије победили су данас на свом терену екипу Напретка са 1:0, у утакмици четвртог кола Супер лиге Србије.

Инђија је уписала прву победу у новој сезони, а гол вредан три бода постигао је Миљан Илић са пенала у 25. минуту.

Оба тима после четири одиграна кола имају по три бода.

Фудбалери Инђије у наредном колу гостују Партизану, док Напредак дочекује Војводину.

Чукарички је у гостима победио екипу Златибора са убедљивих 5:1. Екипа с Бановог брда је головима Милоша Остојића у четвртом и Ибрахиме Ндијаеа у седмом повела са 2:0, али је већ минут касније Златибор смањио преко Стефана Вукића.

Чукарички је победу потврдио почетком другог полувремена. Прво је у 46. минуту погодио Винсент Езе, да би Марко Доцић у 54. минуту са пенала повисио на 4:1. Kоначан резултат поставио је Стефан Kовач у 92. минуту.

Ово је била трећа победа Чукаричког у новој сезони и тај тим тренутно заузима друго место на табели са десет бодова. На другој страни, Златибор је последњи без бодова.

Фудбалери Радничког из Ниша су на свом терену славили против Мачве 1:0, а победнички гол постигао је Немања Kојић у 37. минуту. Екипа са "Чаира" је уписала трећу победу и на свом конту сада има девет бодова, док је Мачва остала на три освојена бода.

Фудбалери Јавора победили су Нови Пазар у гостима 3:2. Мирза Делимеђац је у шестом минуту донео предност Новом Пазару, али је Јавор головима Немање Младеновића у 15. и Филипа Павишића у 29. минуту преокренуо резултат.

На 2:2 изједначио је Немања Драгутиновић у 40. минуту и тај резултат је био на снази све до 92. минута када је Анес Рушевић донео победу Јавору, који сада има шест бодова, а Нови Пазар три.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01