ИСХОД КОЛА СЕРИЈЕ А: Ђуричић стрелац, Јувентус прокоцкао два гола предонсти, Лацију само бод у Удинама

Бета

15. 07. 2020. у 23:55

ФУДБАЛЕРИ Јувентуса одиграли су вечерас на гостујућем терену против Сасуола нерешено 3:3, у утакмици 33. кола Серије А.

Јувентус је повео головима Данила у петом и Гонзала Игуаина у 12. минуту, а затим је Сасуоло успео да преокрене резултат и поведе. Прво је стрелац био српски фудбалер Филип Ђуричић у 27. минуту, а изједначио је Доменико Берарди у 51. минуту. Три

минута касније домаћи су повели преко Франческа Капута, а Јувентус је изједначио голом Алекса Сандра.

Црно-бели су у последње три утакмице освојили само два бода, први су на табели са 77 бодова, седам више од другопласиране Аталанте. Лацио на трећем месту има 69 бодова. Сасуоло је осми на табели са 47 бодова.

Фудбалери Роме победили су на свом терену Верону са 2:1.

Рома је повела голом Жордана Веретуа у 10. минуту, а предност је удвостручио Един Џеко из пенала у трећем минуту надокнаде времена. Коначан резултат поставио је Матео Песина поготком у 47. минуту.

Рома се учврстила на петом месту на табели са 57 бодова, четири више од Наполија и Милана на шестом и седмом месту. Верона је девета са 44 бода.

У осталим утакмицама Фиорентина је на гостујућем терену победила Лече са 3:1, а Удинезе и Лацио одиграли су нерешено 0:0.

Раније данас Милан је победио Парму са 3:1, Болоња и Интер одиграли су нерешено 1:1, а Сампдорија је победила Каљари са 3:0.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45