"УСПУТНА СТАНИЦА КА ВЕЋЕМ КЛУБУ": Менаџер Звездиног странца подигао буру овом изјавом
Влада огромно интересовање за левог бека Црвене звезде Наира Тикнизијана. Не крије то ни агент Јерменина који истиче да се 26-годишњак неће дуго задржати на Маракани.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Објаснио је Александар Кљујев за руски "Спорт експрес" да Тикнизијан посматра Маракану као успутну станицу ка западу Европе.
- Од самог почетка смо Црвену звезду посматрали као степеницу ка већем клубу. Црвена звезда доводи играче до високог нивоа и продаје их у добре европске клубове.
Агент репрезентативца Јерменије је потврдио да се за његовог клијента заиста интересују португалски Порто и француски Ланс.
- Могу да одговорим позитивно на те вести. Ради се у том правцу. Чим буде конкретних информација, све ћемо објавити - рекао је Кљујев.
Да подсетимо да је Звезда Тикнизијана довела овог лета за 1.700.000 евра и извесно је да ће га продати за далеко већи моменат када буде дошао тренутак за излазни трансфер.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЈОКИЋ ЈЕ МАШИНА! Малтретирао, па ДЕМОЛИРАО Пејсерсе, права трипл-дабл магија (ВИДЕО)
09. 11. 2025. у 08:10
"НЕ ЖЕЛИМ ДА СЕ НЕРВИРАМ И ДА УРЛАМ": Никола Јокић оставио Амере без текста нако новог трипл-дабла (ВИДЕО)
09. 11. 2025. у 08:36 >> 08:43
НИКОЛА ЈОВИЋ ДОМИНИРАО! Партија каријере Србина, као да је Јокићев дух у њега ушао (ВИДЕО)
09. 11. 2025. у 08:58 >> 09:02
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)