ШТА УРАДИ ЏАКА УСРЕД СРБИЈЕ! Албански провокатори протутњали Новим Садом: Швајцарска до победе уз страшан гол најомраженијег играча у Србији

25. 03. 2023. у 19:58

ФУДБАЛЕРИ Швајцарске данас су одиграли дуго чекани дуел у Новом Саду се националном селекцијом Белорусије. Меч чија је предигра подигла буру у српској јавности завршен је убедљивом победом часовничара резултатом 5:0.

Два вероватно и најомраженија фудбалера у Србији, Гранит Џака и Ђердан Шаћири били су најављени као незвани гости када је УЕФА, не зна се којом логиком, одредила да се меч Швајцарска - Белорусија одигра у српској Атини.

Као што је познато, меч је игран у Новом Саду због суспензије коју је УЕФА изрекла Белорусима, без присуства навијача.

Међутим само је фудбалер Арсенала био тај који је истрчао на терен Карађорђа с обтиром да је Шаћири повређен, и као да је било суђено да баш Џака постигне гол ове кишне вечери.

Његови саиграчи су затрпали мрежу противника, већ у првом полувремену питање победника је било решено, а Швајцарска је уз хет-трик Штрефена имала огромних 3:0.

И онда, друго полувреме, 62. минут и на сцену ступа Гранит Џака прелепим поготком са преко 16 метара. Фудбалер Арсенала послао је савршен ударац у малу мрежу Белоруса, а ни ту се није зауставио...

Везиста познат по провокацијама само три минута касније био је и у улози асистента, када је Швајцарска и дошла до коначних 5:0.

У групи у којој су ове две селекције, још су и репрезентација такозване државе Косово, Израел, андора и Румунија.

У Тел-Авиву у исто време играју Израел и Косово (тренутно 1:1), док се од 20:45 састају Андора и Румунија.

Ускоро опширније...

БОНУС ВИДЕО: 16 ГОДИНА БРАКА И ТРОЈЕ ДЕЦЕ: Она је жена Немање Видића – одрекла се фудбалерове имовине

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01